Bize Ulaşın

 
MPK KONTROL MÜHENDİSLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ
Adres
:
Osman Yılmaz Mah. Atatrk Caddesi No:46 Daire:2 Gebze / Kocaeli
Telefon
:
0262 644 25 54
Faks
:
0262 644 25 56
E-mail
:
     

Hakkımızda

2013 Yılında kurulan MPK KONTROL MÜHENDİSLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ


Firması Türkiye’nin sanayi kenti Kocaeli’nin Gebze ilçesinde TS EN ISO/IEC 17020:2012 Standardına göre TÜRKAK’TAN akreditasyon belgesine sahip ilk ve tek firma olarak Periyodik kontrol konusunda bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.


Kaldırma makinaları periyodik kontrolü (Forklift Periyodik kontrol / Reachtruck Periyodik kontrol, Vinç Periyodik kontrol, Caraskal Periyodik kontrol / Transpalet Periyodik kontrol, İstif Makinaları Periyodik kontrol / Platform Periyodik kontrol, Araç Kaldırma Lifti Periyodik kontrol / Asansör Periyodik kontrol / Sapanlar Mapalar Halatlar Periyodik kontrol) Basınçlı kaplar periyodik kontrolü (Hava Tankı Periyodik kontrol, Basınçlı Kaplar Periyodik kontrol / Kalorifer Kazanı Periyodik kontrol / Buhar Kazanı Periyodik kontrol / Otoklav Periyodik kontrol, Boyler Periyodik kontrol / Sanayi Gazlar Depolama Tankları Periyodik kontrol / Hidrofor Periyodik kontrol, Genleşme Tankları Periyodik kontrol) , iş makinaları Periyodik kontrolü (Kazıcı Yükleyici JCB Periyodik kontrol / Fore Kazık Periyodik kontrol / Ekskavatör Periyodik kontrol / Çekici Periyodik kontrol / Çekici Dozer Periyodik kontrol / Skreyper Periyodik kontrol / Greyder Periyodik kontrol / Yükleyici Periyodik kontrol) Raf statik analizi, bilirkişilik, Elektrik ölçümleri (Elektrik ölçüm) Konularında faaliyet göstermektedir.


Ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

 

MPK Kontrol (MAKİNA PERİYODİK KONTROL), hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi, çözüm odaklı, hızlı, güvenilir bir hizmet anlayışıyla yoluna devam etmektedir. Mpk kontrol, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.

Copyright © 2015 Mpk Periyodik Kontrol

Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları Mpk Periyodik Kontrol’a aittir. İzinsiz kullanılamaz.

Area Yazılım